28 Kasım 2012 Çarşamba

Koşu Bantlarında 2013 yılı yeni trendler ve Voitten yeni bir seri.

Piyasada üretilen kondisyon cihazlarını sürekli takip ediyorum. 2013 yılına girmek üzereyiz. Teknolojide inanılmaz ilerlemeler oluyor. Bilim ve teknolojideki yeni trendler ve teknolojilerin  koşu bantları için bir gelişme kaydetmemesi imkansız. Ama şu var ki: Kondisyon cihazları bilişim teknolojileri kadar sık değişim ve gelişimin olduğu bir kategori değil. O yüzden çıkan yeni modellerde teknoloji anlamında çok fazla değişliklik olmadığını kabul etmek lazım.
Önümüzdeki günlerde voitin çıkaracağını lanse ettiği yeni bir koşu bandını tanıtacağım. Ürün bilgileri henüz elime ulaştı. Araştırma ve incelemelerime devam ediyorum. Şu anda sadece görseli ile ilgili olarak  zarif ve estetik olduğunu söyleyebilirim.Silüet olarak  Walker2 koşu bandı çizgilerine benziyor. ECO adın verdiği seride hem menuel eğimli hem de otomatik eğimli  olmak üzere iki farklı seçenek mevcut. Yorumlar için çok erken. Zamanla yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.
Yeni Nesil Koşu Bantları segmentine katılan EVO serisi görselleri.Manuel Eğimli Koşu Bandı ModeliOtomatik eğimli Koşu Bandı Modeli

1 yorum:

  1. Koşu bandı almayı düşünüyorum ama yanlış bir tercih yapmak istemiyorum. Nasıl seçim yapmak lazım? Hangi özelliği önemli?

    YanıtlaSil